OGŁOSZENIE - SARS-COV-2

OGŁOSZENIE

Mając na względzie bezpieczeństwo Mieszkańców oraz pracowników, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2, Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku z dniem 07.10.2020r. zdecydował o wprowadzeniu ograniczeń w dostępności do usług administracyjnych. Obsługa interesantów będzie odbywać się wyłącznie telefonicznie, drogą mailową.

Do  dyspozycji adresy i numer telefonów:

Nr telefonu          818264126 sekretariat,

FAX                       818251027,

E-mail:                  zdp@powiatkrasnicki.pl

Składane wnioski i dokumentację można pozostawić w oznaczonej skrzynce podawczej umieszczonej przy drzwiach wejściowych do budynku administracyjnego przy ul. Szpitalnej 2A, w Kraśniku, lub wysłać na adres korespondencyjny:

Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku,

ul. Szpitalna 2A,