Chwilowe zamknięcie odcinka drogi powiatowej nr 2743L relacji Polichna-Huta Józefów w miejscowości Huta Józefów.

W związku z budową drogi S19 zawiadamiamy, iż odcinek drogi powiatowej nr 2743L relacji Polichna-Huta Józefów w miejscowości Huta Józefów zostaje chwilowo zamknięty . W związku z wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu na tym odcinku drogi prosimy o stosowanie się do nowego oznakowania oraz tablic informujących o objazdach.

Opublikowano: 18 czerwca 2020 13:19

Kategoria: Ogłoszenia