AWARIA SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ

W związku z awarią sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych na ul. Niepodległości (w okolicy skrzyżowania z ul. Szpitalną) prosimy o zachowanie ostrożności podczas przechodzenia przez jezdnię w tym miejscu. Szczególną uwagę należy zwrócić na dzieci korzystające z tego przejścia podczas pokonywania drogi do szkoły.

Awaria spowodowana jest uszkodzeniem komputera sterującego sygnalizacją świetlną. Komputer obecnie jest naprawiany. Awaria potrwa jeszcze kilka dni.

Zwracamy się z prośbą do pieszych, aby przed wejściem na jezdnie upewnić się, że nie nadjeżdża żaden pojazd a kierowców o ograniczenie prędkości i baczną obserwacje otoczenia w obrębie przedmiotowego przejścia dla pieszych.

Przepraszamy za utrudnienia.

Opublikowano: 22 listopada 2019 10:35