Przebudowa drogi nr 2718L Trzydnik-Potoczek

Podpisano umowę na przebudowę drogi powiatowej nr 2718L Trzydnik-Potoczek na odcinku ok. 7,45 km.

Jest to inwestycja bardzo ważna dla pracowników okolicznych zakładów pracy jak i mieszkańców zarówno Powiatu Kraśnickiego jak i Powiatu Janowskiego- odcinek drogi prowadzi do granicy Powiatu Kraśnickiego.
Przetarg został przygotowany i rozstrzygnięty przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku a Wykonawcą, który kompleksowo przebuduje ten odcinek jest Konsorcjum firm - PBI Infrastruktura S.A. oraz PBI WMB Sp. z o.o.

Opublikowano: 06 lipca 2020 08:46