Nowy most w Zakrzówku

Dziś oficjalnie podpisano umowę na realizację kolejnego już zadania inwestycyjnego na drogach powiatu kraśnickiego. Tym razem zadanie dotyczy obiektu jakim jest most w ciągu drogi powiatowej nr 2️289L w miejscowości Zakrzówek. Na realizację tego zadania Powiat Kraśnicki otrzymał dofinansowanie ponad milion złotych ze środków rządowych rezerwy subwencji ogólnej dysponowanej przez Ministerstwo Infrastruktury. Przetarg wygrała firma DURA Sp. z.o.o., która oszacowała inwestycję na kwotę 1 638 328,92zł. Przy podpisywaniu umowy uczestniczyli : Andrzej Cieśla Wicestarosta Kraśnicki, Skarbnik Powiatu Iwona Szymańska, Prezes Adam Bartczuk firma DURA Sp.z.o.o., Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Marta Gajewska oraz wicedyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Michał Kondracki.

Opublikowano: 06 lipca 2020 08:11