Spotkanie wigilijne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 19 grudnia bieżącego roku w Hotelu Kmicic odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne pracowników Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku.
W spotkaniu uczestniczył Wicestarosta Powiatu Kraśnickiego Pan Andrzej Cieśla, który w imieniu własnym oraz Starosty Powiatu przekazał na ręce dyrekcji podziękowania dla wszystkich pracowników za dotychczasową pracę na rzecz Powiatu jak również życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Opublikowano: 20 grudnia 2019 06:42

Zdjęcia: