Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej 2721 L

W dniu 13.09.2019 r. w Starostwie Powiatowym w Kraśniku podpisana została umowa na realizację odcinka drogi powiatowej nr 2721 L relacji Kraśnik – Mikulin. Obecnie droga ta jest w przeważającej mierze drogą gruntową nieutwardzoną bitumicznie. Po kompleksowej przebudowie będzie ona stanowiła duży skrót dla mieszkańców okolicznych miejscowości chcących dojechać do Kraśnika. Całość odcinka przeznaczonego do przebudowy wynosi 2.12 km i przebiega w wąwozie lessowym. Wykonawcą przebudowywanego odcinka drogi jest firma WOD-BUD Sp. z o.o. z Kraśnika.

Całość inwestycji została oszacowana na kwotę 1 138 629,66 zł. Powiat kraśnicki otrzymał dofinansowanie na to zadanie w wysokości 80% powyższej kwoty .

Opublikowano: 15 września 2019 22:22