Kolejne inwestycje drogowe w powiecie!

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

Kolejne inwestycje drogowe w powiecie!

 

27.08.2019 r. zostały podpisane dwie umowy na realizację ważnych dla mieszkańców powiatu kraśnickiego dróg:

 

Droga powiatowa Nr 2251L relacji Kłodnica-Białawoda-Zalesie odcinek w miejscowości Zalesie w gminie Wilkołaz. Wykonawcą przebudowywanego odcinka drogi jest firma WOD-BUD Sp. z o.o. z Kraśnika.

Kompleksowa przebudowa drogi Nr 2251L obejmuje odcinek o łącznej długości 2,42 km.

Całość inwestycji oszacowana została na kwotę 1 184 000,00zł, powiat kraśnicki otrzyma dofinansowanie Wojewody Lubelskiego ze środków rządowych w wysokości 80% wartości zadania, partnerem powiatu w realizacji inwestycji jest również Gmina Wilkołaz.

 

Droga powiatowa Nr 2714L Gościeradów- Salomin do granicy powiatu – gmina Gościeradów. Wykonawcą przebudowywanego odcinka drogi jest Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. ze Staszowa.

W ramach inwestycji zostanie przebudowany odcinek o łącznej długości 4,32 km.

Całość inwestycji oszacowana została na kwotę 2 852 000,00zł, powiat kraśnicki otrzyma dofinansowanie Wojewody Lubelskiego ze środków rządowych w wysokości 80% wartości zadania, partnerem powiatu w realizacji inwestycji jest również Gmina Gościeradów.

Opublikowano: 27 sierpnia 2019 14:55

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 554

Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku

Realizacja: IDcom.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.