Czasowa organizacja ruchu na drogach powiatowych

Rozpoczęły się roboty budowlane przy przebudowie nawierzchni na drogach powiatowych nr 2724 L Ostrów – Rudnik w gm. Wilkołaz oraz 2701 L w gminie Gościeradów i Dzierzkowice. Z uwagi na szeroki zakres prac związany z budową chodników i przebudową nawierzchni bitumicznej jezdni, utrudnienia będą dotyczyły zarówno pieszych jak i pojazdów.

W przypadku pieszych będą polegały na braku przejścia poboczem na odcinku prowadzonych robót ze względu na jego wygrodzenie  i wyłączenie z użytkowania na czas robót.

W przypadku kierujących pojazdami utrudnienia będą polegać na lewo lub prawo stronnym zwężeniu jezdni do połowy jej szerokości i prowadzeniu ruchu wahadłowego jednym pasem jezdni. Utrudnienia potrwają do października 2019 r.

Prosimy o wyrozumiałość oraz o zachowanie ostrożności na ww. odcinkach dróg.

Opublikowano: 22 lipca 2019 11:07