Zmiany w ogranizacji ruchu w dn. 01-06-2019.

W związku z organizacją Rajdu Nadwiślańskiego 2019 w dniu 1.06.2019 r. konieczne jest wprowadzenie  zmian w organizacji ruchu. Organizatorzy proszą o wyrozumiałość.

Utrudnienia wystąpią na kilku drogach powiatowych:

- 2701 L zamknięcie drogi w m. Popkowice, Zakościelne i Urzędów (sugerowany objazd drogą 2724 L w kierunku na Rudnik Szlachecki do DK 19)

- 2250 L – zamknięcie drogi na odcinku od Domu Pomocy Społecznej w Popkowicach do skrzyżowania z drogą 2722 L (sugerowany objazd przez Kłodnicę, Ratoszyn)

- 2249 L - zamknięcie drogi w m. Skorczyce (sugerowany objazd przez Kłodnicę, Ratoszyn),

- 2622 L - zamknięcie drogi w m. Kozarów (sugerowany objazd przez Granice).

Utrudnienia w ruchu przewidywane są w godzinach 7:35 – 17:25. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w tym czasie oraz o korzystanie z objazdów

Opublikowano: 30 maja 2019 16:14

Zdjęcia: