Promesy od Wojewody Lubelskiego na dofinansowanie zadań inwestycyjnych

Zarząd Powiatu odebrał z rąk Wojewody promesy na dofinansowanie zadań inwestycyjnych związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych. W ramach dotacji zostaną przebudowane drogi powiatowe:

• 2721L w miejscowości Podlesie w gminie Kraśnik,
  • 2251L Kłodnica – Białowoda - Zalesie (do granicy powiatu) w gminie Wilkołaz,
  • 2714L relacji Gościeradów – Zdziechowice (do granicy powiatu) na terenie gminy Gościeradów.

Wysokość dotacji na przebudowę drogi powiatowej 2721 L wynosić będzie 1 381 000,00 zł, natomiast na drogi 2251 L i 2714 L wynosić będzie 2 094 000,00 zł. Remont nawierzchni w/w dróg powiatowych zwiększy bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz poprawi komfort użytkowania dla mieszkańców.

Opublikowano: 13 marca 2019 20:52