Dofinansowania na drogi powiatowe w 2019r. !

W dniu 07.02.2019r. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie odbyło się spotkanie Starosty Kraśnickiego Krzysztofa Starucha, Wójta Gminy Zakrzówek Józefa Potockiego oraz Z-cy Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku Michała Kondrackiego z Wojewodą Lubelskim Przemysławem Czarnkiem. Tematem przewodnim spotkania były dofinansowania ze środków budżetu państwa do modernizacji dróg powiatowych w roku 2019 w tym m.in. do oczekiwanego remontu drogi powiatowej nr 2731L relacji Majdan Grabina-Studzianki do granicy powiatu kraśnickiego. Wojewoda pozytywnie odniósł się do planowanych inwestycji i obiecał wsparcie dla składanych wniosków.

Opublikowano: 11 lutego 2019 08:54